Loading

Lütfen Bekleyiniz
;

Bizi Arayın: +90 (312) 230 6460

E-Satış Sitemiz: www.alimcocuk.com.tr

     

Hakkımızda

Misyon & Vizyon

Yazılım geliştirme ve teknik konularda hizmet üretmek amacıyla 2001 yılında kurulan şirketimiz faaliyetlerini Ankara'daki ofisinden sürdürmektedir. Firmamız: Müşteri odaklıdır.Kullanıcıların talep ve beklentileri doğrultusunda Proje ve Ürünler geliştirmeyi hedefler. Sonuca odaklanır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.

Başlıca faaliyet alanlarımız:

Interaktif Windows ve MAC uygulamaları:

Bir webi "user-friendly", "ergonomik" ve "to-the-point" yapan, hazır ve statik sayfalar yerine ziyaretçinin isteklerine göre veritabanından içerik derleyerek gösteren, veri toplayan ve "bench-marking" yaparak ürün ve / veya hizmetlerinizde ve webinizde iyileştirme çalışmaları yapabilmenizi sağlayan uygulamalardır.

Mobil Uygulama geliştirme:

Goldsoft Yazılım; IOS, Android, Windows 10 ve Java platformlarında mobil çözümler üretmektedir. İnternet ve mobil teknolojilerin insan hayatından gittikçe artan kullanımı göz önünde bulundurulursa, kurumsal firmaların lendi müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırmak açısından mobil uygulamalar büyü önem taşımaktadır.

Sesli Gürüntülü Hatim Projeleri:

Video Hatim Projeleri üzerine firmamız birçok çalışma yapmış, birçok Tv, Radyo, DVD-CD'lerde Hatim çalışmalarını yayınlamıştır. Alanında uzman ve İleri Tecrübesiyle Kur'an-ı Kerim'i, bütün platformlarda yayımlayabilir kapasiteye sahiptir.

Responsive WEB Sitesi Tasarım ve Uygulama:

Siteniz google ‘da ilk sayfaya çıkmak istediğiniz kelimelere uyumlu bir şekilde programlanmalıdır. Sitenizin ziyaretcileri vermek istediğiniz mesajı rahatca algılayabilmeliler. Siteniz üzerinden firmanız ile rahatça iletişime geçilebilmeli. İnteraktif formlarınız doğru kişilere gerekli bildirimleri iletebilmeli. Web siteniz tüm web browserlardan aynı şekilde sorunsuz görüntülenebilmeli. Web siteniz mobil platformlardan rahatça ziyaret edilebilmeli. Web tasarım çalışması kreatif olduğu kadar, hızlı yüklenmesi için de gerekli optimize çalışmasının yapılması önemlidir.